Datum objave: 21. lipnja 2024.
Kategorija: Vijesti

DOPUNSKI RAD – OBAVIJEST / ДОПУНСКИ РАД – ОБАВЕШТЕЊЕ

Temeljem Zakona o odgoju i obrazovanju učenika u osnovnoj i srednjoj školi, članka 75. učenicima koji na kraju nastavne godine imaju ocjenu nedovoljan (1) iz najviše 2 nastavna predmeta škola organizira pomoć u učenju i nadoknađivanju znanja kroz dopunski rad, a učenik ga je dužan pohađati.

Dopunski rad trajat će po rasporedu navedenom u produžetku. Ako učenik ostvari očekivane rezultate učitelj mu zaključuje prolaznu ocjenu, a ako ne zadovolji upućuje se na popravni ispit o čemu ga učitelj mora upoznati na zadnjem satu dopunskog rada.

Dopunski rad iz Matematike održat će se od 26.6.2024. do 3.7.2024. godine u trajanju od 25 sati.

Dopunski rad iz Engleskog jezika održat će se od 26.6.2024. do 3.7.2024. u trajanju od 12 sati.

Početak dopunskog rada je 26.6.2024. u 7:30 sati.

Za učenike putnike bit će organiziran prijevoz.

Sve informacije učenici će dobiti od svojih razrednika.

Темељем Закона о одгоју и образовању ученика у основној и средњој школи, чланка 75. ученицима који на крају наставне године имају оцену недовољан (1) из највише 2 наставна предмета школа организује помоћ у учењу и надокнађивању знања кроз допунски рад, а ученик је дужан да га похађа.

Допунски рад трајаће по распореду наведеном у наставку. Ако ученик оствари очекиване резултате учитељ му закључује пролазну оцену, а ако не задовољи упућује се на поправни испит о чему га учитељ мора упознати на задњем часу допунског рада.

Допунски рад из Математике одржаће се од 26.6.2024. до 3.7.2024. године у трајању од 25 часова.

Допунски рад из Енглеског језика одржаће се од 26.6.2024. до 3.7.2024. године у трајању од 12 часова.
Почетак допунског рада је 26.6.2024. у 7.30 часова.
За ученике путнике биће организован превоз.
Све информације ученици ће добити од својих одељењских старешина.

MEĐUNARODNI DAN BIJELOG ŠTAPA

U svrhu obilježavanja Međunarodnog dana bijelog štapa, Športska udruga Svijetlost pod pokroviteljstvom gradonačelnika grada Osijeka Ivana Radića 15. listopada 2024. organizirala je šetnju pod nazivom Prošetajmo zajedno kako bi građanima približili izazove s kojima se...