Datum objave: 5. rujna 2024.
Kategorija: Vijesti

OBAVIJEST O POČETKU NASTAVNE GODINE / ОБАВЕШТЕЊЕ О ПОЧЕТКУ НАСТАВНЕ ГОДИНЕ

Poštovani učenici i roditelji,

U ponedjeljak 9.9.2024. godine počinje nova nastavna godina. U matičnoj školi učenici od 5. do 8. razreda dolaze u 7:10, a učenici od 2. do 4. razreda dolaze u 14:00 sati. Učenici prvih razreda u školu dolaze u 15:00 sati.

U Područnoj školi Bolman svi učenici dolaze u 8:30 sati.

U Područnoj školi Uglješ svi učenici dolaze u 7:30 sati.

Svim našim učenicima želimo uspješnu školsku godinu.

Поштовани ученици и родитељи,

У понедељак 9.9.2024. године почиње нова наставна година. У матичној школи ученици од 5. до 8. разреда долазе у 7.10, а ученици од  2. до 4. разреда долазе у 14.00 часова. Ученици првих разреда у школу долазе у 15.00 часова.

У Подручној школи Болман сви ученици долазе у 8.30 часова.

У Подручној школи  Угљеш сви ученици долазе у 7.30 часова.

Свим нашим ученицима желимо успешну школску годину.

MEĐUNARODNI DAN BIJELOG ŠTAPA

U svrhu obilježavanja Međunarodnog dana bijelog štapa, Športska udruga Svijetlost pod pokroviteljstvom gradonačelnika grada Osijeka Ivana Radića 15. listopada 2024. organizirala je šetnju pod nazivom Prošetajmo zajedno kako bi građanima približili izazove s kojima se...