S NASTAVE -MREŽNE STRANICE 7.B
Kamen, papir, makaze
Autor: Marko Dobrokes, 12. 5. 2022.

kamen papir makaze je zanimljiva igra

Kamen-škare-papir je igra u kojoj dva igrača koriste isključivo ruke. Igrači u isto vrijeme bacaju pred određene znakove za jedan od tri oblika: kamen, škare ili papir. Kamen pobjeđuje škare, škare pobjeđuju papir, a papir pobjeđuje kamen. U slučaju da oba igrača bace isti znak ostaje neriješeno. Izgovaranje fraze: "kamen-škare-papir" za vrijeme koje se stisnutom šakom maše uobičajeno pred slijedi pokazivanju odabranog znaka. Igra se igra ili iz prve pobijeđene ili do određenog broja pobjeda (najčešće tri).

Ova metoda se često koristi kao metoda biranja slična bacanju novčića ili kocke. Za razliku od tih nasumičnih metoda kod kamen-škare-papir se može uz određenu vještinu i uzastupno pobjeđivati. Te vještine bi bile prepoznavanje nesvjesnog ponašanja i iskorištavanje istog (igrač konstantno baca iste obrasce, itd.).

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Amazing strange rope police

ovo je igra o spidermanu

Amazing Strange Rope Police - Vice Spider Vegas je igra "superheroja" koju je 2018. izdao HGames-Artworks. Objavljena je na Google Play Storeu i Microsoft Storeu, no možete je igrati na nekoliko web stranica za online igre.

Zašto je loše
To je očigledna pljačka Spider-Mana. Jedva pokušava imati nešto originalno o tome.
Užasna igra. Dobivate samo nekoliko misija na početku i one su nevjerojatno jednostavne. Jedina stvar koju možete učiniti da zaradite je raditi poslove poput vožnje ljudi u bolnicu ili besmislenog ubijanja ljudi.
Teksture su ružne i loše urađene. Igra izgleda poput srednje do kasne DS igre iz 2000-ih.
Loš neprijateljski sustav i AI. Ljudi koji izgledaju kao kriminalci i dalje će privući policiju, a ponekad policija može doći i ubiti vas bez razloga.
SVI u gradu imaju oružje. Dakle, ako slučajno ubijete jednu osobu, cijeli će vas grad napasti, čineći ovu igru ​​izvorom umjetnih poteškoća.
Igra nema apsolutno nikakvu radnju. Sve što radite je da radite poslove/ubijate ljude da biste zaradili novac.
Odijela su jako skupa. Sljedeće odijelo koje dobijete je 3000 novčića! Kako to dobivate? Dosadni poslovi ili besmislena ubojstva. ODABRATI JEDAN.
Igra je preuzeta iz LEGO igrica jer možete podići automobile i uništiti ih. Ovo bi moglo biti teško primijetiti ako ga niste igrali.
Sam model Spider-Man izgleda gumeno i nerealno.
Sekundarna valuta, Bitcoin, nema vrijednost kao valuta u igri.
Sva su odijela presvučena jedno drugom.

Programiranje u Phytonu za početnike

Na poveznici se nalaze vježbe s osnovnim operacijama i naredbama u Phytonu: